Już jest przygotowana Nasza Oferta Weselna na 2025 rok

Nasza Oferta Weselna – do pobrania – składa się z trzech 3 propozycji cenowych i Co najważniejsze, każdą z nich można dowolnie modyfikować zastępując daną potrawę inną – wybraną z pełnego menu.

Dodatkowo, jeżeli wśród Państwa gości będą osoby na specjalnej diecie, na przykład wegetariańskiej czy wegańskiej, możemy przygotować dla nich osobne menu.

W cenę każdej oferty weselnej wliczyliśmy już:

  1. wynajem sali
  2. obsługę kelnerską
  3. chleb powitalny dla młodej pary
  4. kieliszek szampana dla gości 
  5. wiejski stół
  6. pokrowce na krzesła
  7. wiele dodatków dekoracyjnych. Na przykład: sztalugi, tablice powitalne, kielichy ozdobne, wazony itp…
  8. stoły okrągłe lub prostokątne – do wyboru

Ciasta, napoje i alkohole (oprócz piwa) mogą mieć Państwo swoje – nie pobieramy za to żadnych opłat.

Dzieci do lat 3 nie są liczone. Dodatkowo dzieci w wieku od 4 do 12 lat, płacą połowę ceny. Podobnie jak obsługa techniczna Państwa wesela (orkiestra – Dj, fotograf oraz kamerzysta)

Poprawiny do każdej z ofert są dodatkowo płatne w wysokości 50 zł./ os.

Z dodatkowych atrakcji możemy Państwu zaproponować na przykład: DRINK BAR (Nasi goście weselni mają 20% zniżki na Mobilne Usługi Barmańskie przygotowane przez Wirtuozi Baru), SŁODKI STÓŁ, Kamerę 360 stopni oraz kompozycje z żywych kwiatów. Dodatkowo możemy przygotować dekoracje balonowe. Sprawimy, że Nasza Oferta Weselna będzie dostosowana do Państwa oczekiwań.

Zachęcamy również do zapoznania się z Naszym krótkim PORADNIKIEM WESELNYM, który mamy nadzieję, że pomoże Państwu w przygotowaniach do tego jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu.

Ponadto, jeżeli chcieliby Państwo przygotować swój pierwszy taniec, którym zachwycicie Waszych gości w trakcie przyjęcia weselnego, to polecamy Klub Tańca Styl w Żarach . Nasze Pary Weselne mogą liczyć na naukę pierwszego tańca z rabatem w wysokości 50zł.

Podsumowując. Zapewnimy kompleksową organizację Państwa wesela oraz profesjonalne doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie. Dbamy o każdy szczegół w trakcie trwania Wesela.

Po pierwsze spotkajmy się i porozmawiajmy. Po drugie zaplanujmy Wasze Wesele. POTEM JE ZREALIZUJMY 💖