Opinie naszych klientów na Facebooku

Opinie Naszych klientów są Naszą najlepszą wizytówką:

Bardzo dziękujemy za wspaniałe przyjęcie weselne, przepyszne jedzenie, miłą atmosferę i obsługę. Pan Przemek przemiły i sympatyczny człowiek… goście również byli bardzo zadowoleni. Polecamy!!!

Pani Magdalena

Dziękujmy Wam za wspaniałe przyjęcie weselne � super atmosfere, swietną obsługę i pyszne jedzenie! �
Ludzie godni polecenia, krórzy potrafią sluchać ludzi i szczerze doradzić.
Przemku, Michale i wszystkie kobitki dziekujemy jeszcze raz za wszystko w tym wyjątkowym dla nas dniu. �
I co……. do zobaczenia za rok o tej samej porze?

Pani Izabela

Doskonała sala do organizacji wesela. Przede wszystkim na uznanie zasługuje otwartość właściciela na potrzeby klientów. Bardzo dobre jedzenie i taka też obsługa. Serdecznie dziękujemy i szczerze polecamy! 🙂

Pani Martyna

Polecam Klub Styl na imprezy okolicznościowe i nie tylko. Pan Przemek Końcowik jest świetnym organizatorem. Dziękuję jeszcze raz. Polecam gorąco.

Pani Magdalena

 Polecam z całego serca, bardzo, miła atmosfera, pyszne jedzenie i wszystko było super. Zrobiłam 18 syna wyszło doskonale

Pani Beata

Goraco polecam Sala Styl . Pełen profesjonalizm pod kązdym wzgledem; jedzenia, pięknego wystroju, przemiłej obsługi oraz mega sympatycznej atmosfery.

Pani Monika

Jako gość organizowanej Komunii w Sali Styl, serdecznie polecam! Pełen profesjonalizm! Przepiękny wystrój, pyszne jedzenie i rodzinna atmosfera.

Pani Katarzyna

Polecam serdecznie! Piękne dekoracje zarówno sali jak i stolików, miła i fachowa obsługa, bogaty i smaczny wybór dań, duży parkiet do tańczenia i ogólnie świetna organizacja różnych imprez 🙂

Pani Angela

Profesjonalne podejscie do klienta.Czysto, funkcjonalnie, wysoki standard wyposażenia, ogromna sala i wspaniała atmosfera.Nic dodać nic ująć … Najlepsze warunki w Żarach i okolicy.POLECAM!!!

Pan Mateusz

Pełen profesjonalizm,
super obsługa,pyszne jedzenie. POLECAM!!!!

Pani Agnieszka

Bardzo ładny wystrój sali, przemiła atmosfera, super obsługa. Jedzenie bardzo dobre. Mogę tylko polecać

Pan Patryk

 Impreza była mega udana, goście zachwyceni, wszystko na wysokim poziomie, jedzenie przepyszne. Najpiękniejsza sala na jakiej bylismy! Właściciel Przemek Końcowik nauczył nas pięknego tańca. Dzięki Wam ten dzień będzie naszym najpiękniejszym wspomnieniem. Dziękujemy raz jeszcze za wszystko!

Pani Małgorzta