Przygotujemy dla Państwa wspaniałe przyjęcie urodzinowe, które Wasi goście będą wspominać przez długi czas. Najlepsza oferta urodzinowa

Nasza Oferta Urodzinowa składa się z trzech 4 propozycji cenowych (do pobrania poniżej). Co najważniejsze, każdą z nich można dowolnie modyfikować zastępując daną potrawę inną – wybraną z pełnego menu.

Specjalnie dla Naszych gości wynegocjowaliśmy 20% zniżki na Mobilne Usługi Barmańskie przygotowane przez Wirtuozi Baru

Dodatkowo, jeżeli wśród Państwa gości będą osoby na specjalnej diecie, na przykład wegetariańskiej czy wegańskiej, możemy przygotować dla nich osobne menu.

W części tanecznej znajduje się profesjonalne oświetlenie dyskotekowe. Dodatkowo cała sala jest klimatyzowana i wentylowana, dzięki czemu nie straszne są Naszym gościom upalne dni. Co więcej przed salą znajduje się duży parking.

Ciasta, napoje i alkohole (oprócz piwa) mogą mieć Państwo swoje – nie pobieramy za to żadnych opłat.

Dzieci do lat 3 nie są liczone. Dodatkowo dzieci w wieku od 4 do 12 lat, płacą połowę ceny. Podobnie jak obsługa techniczna Państwa imprezy (orkiestra – Dj, fotograf oraz kamerzysta).

Nasza Oferta Urodzinowa dostosowana jest do potrzeb i preferencji każdego klienta. Każde menu można dowolnie modyfikować tak, aby spełniało ono Państwa oczekiwania