Największa Sala Weselna w Żarach

Nasza sala weselna pozwala zorganizować przyjęcie na 200 osób, co sprawia, że w rezultacie jest to największa Sala Weselna w Żarach i okolicy.

Nasza Sala Weselna w Żarach jest idealnym miejscem na organizację wszelkich imprez okolicznościowych: Wesela, Urodziny, Komunie oraz Stypy.

Ponieważ chcemy, aby wszyscy nasi goście czuli się u nas komfortowo, Sala podzielona jest na dwie części – taneczną i jadalną. Takie rozwiązanie z jednej strony umożliwia swobodną rozmowę osób, które siedzą przy stolikach, a z drugiej strony daje pełną swobodę podczas tanecznych zabaw. W rezultacie, każdy doceni takie rozwiązanie.

W części tanecznej znajduje się profesjonalne oświetlenie dyskotekowe. Dodatkowo cała sala jest klimatyzowana i wentylowana, dzięki czemu nie straszne są Naszym gościom upalne dni. Co więcej przed salą znajduje się duży parking.

Za salą znajduje się Nasze piękne i w pełni ogrodzone patio. Jest to wspaniałe miejsce na zorganizowanie na przykład grilla jako dodatkowa atrakcja podczas przyjęcia. Ponadto, często jest to miejsce do bezpiecznych zabaw dla dzieci. W rezultacie rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy.

Nasze profesjonalne zaplecze kuchenne oraz wykwalifikowany personel są gwarantem zaspokojenia potrzeb kulinarnych nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Ponadto, z naszej strony mogą Państwo liczyć na pomoc oraz doradztwo na każdym etapie przygotowań Waszego przyjęcia. Podsumowując, Nasza Sala Weselna w Żarach gwarantuje:

  • wyśmienite menu, które ustalimy razem z Państwem,
  • profesjonalną obsługę muzyczną,
  • oprawę florystyczną oraz fotograficzną,
  • przygotowanie z Państwem Waszego pierwszego tańca,
  • pomożemy w dobraniu odpowiedniej fryzury dla Panny Młodej
  • na Państwa życzenie przygotujemy drink bar

Naszą misją jest przede wszystkim Państwa zadowolenie.

Sala weselna Żary

Oferta Weselna

Oferta weselna na rok 2024

Komunijne dekoracje

Przyjęcia komunijne 2024

Twoje dziecko zasługuje na wspaniałą oprawę tego wyjątkowego dnia

Przyjęcie z okazji Urodzin

Oferta urodzinowa

Roczek, osiemnastka czy czterdziestka? Stworzymy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb

Eleganckie nakrycie

Wypożyczalnia naczyń

Dodatkowo: oferta wypożyczalni naczyń

Jeżeli chcieli by Państwo uatrakcyjnić swoje przyjęcie na przykład watą cukrową, animacjami i innymi atrakcjami to polecamy Balonowy Świat